Službene evidencije

Ovlašćena lica

Lica ovlašćena za odlučivanje u upravnim stvarima, odnosno za preduzimanje radnji u postupku pre donošenja rešenja u upravnim stvarima

 

I               ODELJENJE ZA FINANSIJE

a) Lica ovlašćena za odlučivanje u upravnim stvarima:

  • Darko Vukić - načelnik Odeljenja za finansije
  • Euđenija Besu - zamenik načelnika za finansije
  • Nikolina Šerfeze - zamenik načelnika za finansije

 

b) Lica ovlašćena za preduzimanje radnji u postopku pre donošenja rešenja:

  • Slavica Radišić - poreski inspektor
  • Svetlana Bosić - poreski inspektor
  • Predrag Omaljev - poreski inspektor
  • Zoran Maksimović - poreski inspektor
  • Željko Tornjanski - poreski inspektor
  • Vojislavka Kijac - poreski inspektor
  • Vesna Kulundžić - inspektor naplate lokalnih javnih prihoda
  • Marko Stanimirović - inspektor naplate lokalnih javnih prihoda
  • Svetlana Boltić - inspektor naplate lokalnih javnih prihoda
  • Biljana Došen - poslovi na pripremi podataka za utvrđivanje obaveza, redovnu i prinudnu naplatu
  • Aleksandra Albulj Tatić - poslovi na pripremi podataka za utvrđivanje obaveza, redovnu i prinudnu naplatu
  • Mira Grujić - poslovi poreske evidencije, knjigovodstva i izveštavanja
  • Gordana Čuka - poslovi poreske evidencije, knjigovodstva i izveštavanja
  • Milan Jokić - kancelarijski poslovi 
  • Biljana Boroš - poslovi pripreme za utvrđivanje lokalnih javnih prihoda

 

II  ODELJENJE ZA OPŠTU UPRAVU

a) Lica ovlašćena za odlučivanje u upravnim stvarima:

  • Sofija Anđelković - načelnik Odeljenja za opštu upravu
  • Zoran Kovački - zamenik načelnika za finansije

 

Odsek za poslove matičara

  • Violeta Đurin - šef Odseka za poslove matičara
  • Ljubica Cikora - matičar
  • Vesna Maksimov - zamenik matičara
  • Branka Čolaković - zamenik matičara
  • Danijel Šebez - zamenik matičara

 

Odsek za mesne kancelarije

  • Slaviša Stojanović - šef Odseka za mesne kancelarije
  • Vojna Tiberiju - zamenik matičara u mesnim kancelarijama Aradac, Jankov Most i Klek
  • Siniša Kaluđerski - zamenik matičara u mesnim kancelarijama Aradac, Jankov Most i Klek
  • Dragan Petruljeskov - zamenik matičara u mesnim kancelarijama Lazarevo, Banatski Despotovac, Botoš, Tomaševac i Orlovat
  • Aleksandar Bugar - matičar u mesnim kancelarijama Ečka, Belo Blato, Lukino Selo, Lukićevo, Mihajlovo i Stajićevo
  • Požar Ištvan - zamenik matičara u mesnim kancelarijama Ečka, Belo Blato, Lukino Selo, Lukićevo, Mihajlovo i Stajićevo
  • Dejan Eremić - matičar u mesnim kancelarijama Melenci, Elemir i Taraš
  • Radovan Vučetić - zamenik matičara u mesnim kancelarijama Melenci, Elemir i Taraš
  • Milena Pilipović - zamenik matičara u mesnim kancelarijama Melenci, Elemir i Taraš
  • Jelica Jocić - matičar u mesnim kancelarijama Perlez, Knićanin, Farkaždin i Čenta
  • Spomenka Hristov - zamenik matičara u mesnim kancelarijama Perlez, Knićanin, Farkaždin i Čenta

 

Odsek za upravno – pravne poslove

  • Valerija Nađ - šef Odseka za upravno – pravne poslove

 

b) Lica ovlašćena za preduzimanje radnji u postopku pre donošenja rešenja:

Odsek za upravno – pravne poslove

  • Sanja Eremić - upravno – pravni poslovi

 

Odsek za poslove pisarnice i prijem stranaka

  • Gordana Dragojlov - šef Odseka za poslove pisarnice i prijem stranaka

 

III              ODELJENJE ZA DRUŠTVENE DELATNOSTI

a) Lica ovlašćena za odlučivanje u upravnim stvarima:

  • Jelena Dragić - načelnik Odeljenja
  • Natalija Stojadinov Radović - zamenik načelnika Odeljenja
  • Ivana Popov - šef Odseka za boračko-invalidsku zaštitu i prava porodilja – savetnik za zaštitu prava pacijenata
  • Nemanja Malinić - šef Odseka za društvenu brigu o deci i socijalno uključivanje
  • Živko Gavrilović - šef Odseka za mesne zajednice i birački spisak
  • Olivera Ristić Kostić - šef Odseka za poslove iz oblasti društvenih delatnosti
  • Vjerka Hrubik - šef Odseka za nacionalne manjine, etničke grupe, izbeglice i migracije – poverenik za izbeglice

 

b) Lica ovlašćena za preduzimanje radnji u postopku pre donošenja rešenja:

  • Sanja Gavranić - poslovi praćenja rada javnih ustanova primarne zdravstvene zaštite i društvene brige o deci
  • Rade Medić - poslovi utvrđivanja prava na boračko - invalidsku zaštitu
  • Dragoljub Cvejić - upravno-pravni poslovi utvrđivanja prava na boračko-invalidsku zaštitu
  • Dragan Korać - poslovi utvrđivanja porodiljskih prava
  • Jelena Dapčević - poslovi planiranja i praćenja prihoda u budžetu lokalne samouprave
  • Nemanja Malinić - šef Odseka za društvenu brigu o deci i socijalno uključivanje
  • Nataša Micić - poslovi iz oblasti socijalnog uključivanja i smanjenja siromaštva i poslovi utvrđivanja prava i statusa energetski ugroženog kupca
  • Bojan Vrška - poslovi iz oblasti socijalnog uključivanja i smanjenja siromaštva i poslovi utvrđivanja prava i statusa energetski ugroženog kupca 
  • Ivana Kojčić - poslovi iz oblasti socijalnog uključivanja i smanjenja siromaštva i poslovi utvrđivanja prava i statusa energetski ugroženog kupca
  • Silvija Kajari - poslovi iz oblasti socijalnog uključivanja i smanjenja siromaštva i poslovi utvrđivanja prava i statusa energetski ugroženog kupca
  • Tibor Kočiš - poslovi utvrđivanja prava na roditeljski i dečiji dodatak
  • Hunka Deže - poslovi utvrđivanja prava na roditeljski i dečiji dodatak
  • Sara Caran - poslovi utvrđivanja prava na roditeljski i dečiji dodatak
  • Milena Piperski - poslovi utvrđivanja prava na roditeljski i dečiji dodatak
  • Živko Gavrilović - šef Odseka za mesne zajednice i birački spisak
  • Svetlana Živanović - poslovi iz oblasti biračkog spiska, mesnih zajednica i tehničke podrške Komisijama

 

IV             ODELJENJE ZA URBANIZAM

a) Lica ovlašćena za odlučivanje u upravnim stvarima:

  • Ljiljana Pecelj Luburić - načelnik Odeljenja
  • Marjana Radojčić - zamenik načelnika za urbanizam
  • Vesna Cigulov - šef Odseka za urbanizam i prostorno planiranje
  • Ankica Vojnović - šef Odseka za sprovođenje objedinjene procedure
  • Simo Babić - poslovi pravne problematike
  • Bojana Dimitrijević Golijanin - poslovi pravne problematike
  • Branislav Đorđević - poslovi izdavanja lokacijskih uslova, građevinskih i upotrebnih dozvola
  • Anđelika Jojić - poslovi izdavanja lokacijskih uslova, građevinskih i upotrebnih dozvola
  • Julkica Maričić - poslovi izdavanja lokacijskih uslova, građevinskih i upotrebnih dozvola
  • Ivana Drinić - poslovi izdavanja lokacijskih uslova, građevinskih i upotrebnih dozvola za energetske objekte i objekte infrastrukture
  • Dragan Mirkov - poslovi izdavanja lokacijskih uslova, građevinskih i upotrebnih dozvola za energetske objekte i objekte infrastrukture
  • Sandra Jovanović Litričin - poslovi koordiniranja izdavanja rešenja o ozakonjenju objekata
  • Vesna Grbić - poslovi izdavanja rešenja o ozakonjenju objekata
  • Zorica Denda - poslovi izdavanja rešenja o ozakonjenju objekata
  • Biljana Čepski - poslovi izdavanja rešenja o ozakonjenju objekata

 

b) Lica ovlašćena za preduzimanje radnji u postopku pre donošenja rešenja:

  • Nenad Vujin - poslovi pripreme za izdavanje rešenja o ozakonjenju objekata
  • Vladimir Milenov - poslovi pripreme za izdavanje rešenja o ozakonjenju objekata
  • Sara Caran - poslovi utvrđivanja prava na roditeljski i dečiji dodatak

 

V             ODELJENJE ZA IMOVINSKO-PRAVNE POSLOVE I UPRAVLJANJE IMOVINOM

a) Lica ovlašćena za odlučivanje u upravnim stvarima:

  • Mila Ratković Panić - načelnik Odeljenja za imovinsko-pravne poslove i upravljanje imovinom
  • Milutin Đurišić - zamenik načelnika Odeljenja za imovinsko-pravne poslove i upravljanje imovinom
  • Milica Samardžija - šef Odseka za stambene poslove

 

b) Lica ovlašćena za preduzimanje radnji u postopku pre donošenja rešenja:

  • Srđan Stojšin - imovinsko-pravni poslovi
  • Ružica Berbakov - imovinsko-pravni poslovi
  • Jelena Tabački - imovinsko-pravni poslovi

 

VI             ODELJENJE KOMUNALNE POLICIJE

a) Lica ovlašćena za odlučivanje u upravnim stvarima:

  • Igor Virijević - načelnik Odeljenja
  • Dušan Kuridža - zamenik načelnika Odeljenja

 

VII             ODELJENJE INSPEKCIJA

a) Lica ovlašćena za odlučivanje u upravnim stvarima:

  • Milan Jovanov - načelnik Odeljenja
  • Nebojša Petrović - zamenik načelnika Odeljenja

 

Odsek komunalne i saobraćajne inspekcije

  • Željko Brusin - šef Odseka
  • Gordana Cvetić - komunalni inspektor I
  • Predrag Vujin - komunalni inspektor I
  • Maja Mihajlović - inspektor za saobraćaj i puteve
  • Duška Koprivica - Komunalni inspektor II

 

Odsek građevinske inspekcije

  • Gordana Damjan Paskaš - šef Odseka
  • Milka Bijelić - građevinski inspektor i inspektor puteva
  • Biljana Terzić -građevinski inspektor i inspektor puteva
  • Sonja Dragaš - građevinski inspektor i inspektor puteva

 

Odsek za zaštitu životne sredine i prosvetne inspekcije 

  • Dragana Adamović - šef Odseka
  • Zorica Babić Pajtašev - prosvetni inspektor
  • Ivana Atanacković - prosvetni inspektor
  • Ružica Tapavički - prosvetni inspektor

b) Lica ovlašćena za preduzimanje radnji u postopku pre donošenja rešenja:

  • Ivana Nastić Čomagić - upravno - pravni poslovi
  • Sonja Tornjanski - građevinski inspektor II
  • Jelena Martinov - građevinski inspektor II 
  • Mirlsav Lambrin - komunalni inspektor II
  • Olivera Jeličić - komunalni inspektor II
  • Jovan Ćurčić - komunalni inspektor II
  • Nataša Škorić - poslovi iz oblasti radnih odnosa
  • Sonja Ćurčić - inspektor za zaštitu životne sredine

 

 VIII  ODELJENJE ZA LJUDSKE RESURSE I PRAVNE POSLOVE

a) Lica ovlašćena za odlučivanje u upravnim stvarima:

  • Đina Darijević - načelnik Odeljenja
  • Sanja Marić - zamenik načelnika Odeljenja

 

b) Lica ovlašćena za preduzimanje radnji u postopku pre donošenja rešenja:

  • Jelena Nikolić – šef Odseka za radne odnose i ljudske resurse
  • Dunja Ivanov - šef Odseka za normativno-pravne poslove i pravnu pomoć

 

IX             ODELJENJE ZA PRIVREDU

a) Lica ovlašćena za odlučivanje u upravnim stvarima:

  • Goran Kravarušić - načelnik Odeljenja za privredu
  • Stevan Gregović - zamenik načelnika Odeljenja za privredu
  • Ljiljana Tomović - zamenik načelnika Odeljenja za privredu 
  • Edvard Benović - zamenik načelnika Odeljenja za privredu
  • Stojan Kralj - šef Odseka za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • Stojanka Horvat Samardžić - šef Odseka za zaštitu i unapređivanje životne sredine
  • Zdravka Milovanović - pravni poslovi iz oblasti javnih nabavki

 

b) Lica ovlašćena za preduzimanje radnji u postopku pre donošenja rešenja:

  • Tamara Majkić - ekonomsko-pravni poslovi iz oblasti javnih nabavki
  • Zorica Novakov - ekonomsko-pravni poslovi iz oblasti javnih nabavki
  • Radmila Velisavljev - ekonomsko-pravni poslovi iz oblasti javnih nabavki
  • Svetlana Milodanović - ekonomsko-pravni poslovi iz oblasti javnih nabavki
  • Dragana Ćuk Naumoski - ekonomsko-pravni poslovi iz oblasti javnih nabavki
  • Branislav Nećakov - pravni poslovi iz oblasti javnih nabavki