Службене евиденције

Овлашћена лица

Лица овлашћена за одлучивање у управним стварима, односно за предузимање радњи у поступку пре доношења решења у управним стварима

 

I               ОДЕЉЕЊЕ ЗА ФИНАНСИЈЕ

а) Лица овлашћена за одлучивање у управним стварима:

  • Дарко Вукић - начелник Одељења за финансије
  • Еуђенија Бесу - заменик начелника за финансије
  • Николина Шерфезе - заменик начелника за финансије

 

б) Лица овлашћена за предузимање радњи у постопку пре доношења решења:

  • Славица Радишић - порески инспектор
  • Светлана Босић - порески инспектор
  • Предраг Омаљев - порески инспектор
  • Зоран Максимовић - порески инспектор
  • Жељко Торњански - порески инспектор
  • Војиславка Кијац - порески инспектор
  • Весна Кулунџић - инспектор наплате локалних јавних прихода
  • Марко Станимировић - инспектор наплате локалних јавних прихода
  • Светлана Болтић - инспектор наплате локалних јавних прихода
  • Биљана Дошен - послови на припреми података за утврђивање обавеза, редовну и принудну наплату
  • Александра Албуљ Татић - послови на припреми података за утврђивање обавеза, редовну и принудну наплату
  • Мира Грујић - послови пореске евиденције, књиговодства и извештавања
  • Гордана Чука - послови пореске евиденције, књиговодства и извештавања
  • Милан Јокић - канцеларијски послови 
  • Биљана Борош - послови припреме за утврђивање локалних јавних прихода

 

II  ОДЕЉЕЊЕ ЗА ОПШТУ УПРАВУ

а) Лица овлашћена за одлучивање у управним стварима:

  • Софија Анђелковић - начелник Одељења за општу управу
  • Зоран Ковачки - заменик начелника за финансије

 

Одсек за послове матичара

  • Виолета Ђурин - шеф Одсека за послове матичара
  • Љубица Цикора - матичар
  • Весна Максимов - заменик матичара
  • Бранка Чолаковић - заменик матичара
  • Данијел Шебез - заменик матичара

 

Одсек за месне канцеларије

  • Славиша Стојановић - шеф Одсека за месне канцеларије
  • Војна Тиберију - заменик матичара у месним канцеларијама Арадац, Јанков Мост и Клек
  • Синиша Калуђерски - заменик матичара у месним канцеларијама Арадац, Јанков Мост и Клек
  • Драган Петруљесков - заменик матичара у месним канцеларијама Лазарево, Банатски Деспотовац, Ботош, Томашевац и Орловат
  • Александар Бугар - матичар у месним канцеларијама Ечка, Бело Блато, Лукино Село, Лукићево, Михајлово и Стајићево
  • Пожар Иштван - заменик матичара у месним канцеларијама Ечка, Бело Блато, Лукино Село, Лукићево, Михајлово и Стајићево
  • Дејан Еремић - матичар у месним канцеларијама Меленци, Елемир и Тараш
  • Радован Вучетић - заменик матичара у месним канцеларијама Меленци, Елемир и Тараш
  • Милена Пилиповић - заменик матичара у месним канцеларијама Меленци, Елемир и Тараш
  • Јелица Јоцић - матичар у месним канцеларијама Перлез, Книћанин, Фаркаждин и Чента
  • Споменка Христов - заменик матичара у месним канцеларијама Перлез, Книћанин, Фаркаждин и Чента

 

Одсек за управно – правне послове

  • Валерија Нађ - шеф Одсека за управно – правне послове

 

б) Лица овлашћена за предузимање радњи у постопку пре доношења решења:

Одсек за управно – правне послове

  • Сања Еремић - управно – правни послови

 

Одсек за послове писарнице и пријем странака

  • Гордана Драгојлов - шеф Одсека за послове писарнице и пријем странака

 

III              ОДЕЉЕЊЕ ЗА ДРУШТВЕНЕ ДЕЛАТНОСТИ

а) Лица овлашћена за одлучивање у управним стварима:

  • Јелена Драгић - начелник Одељења
  • Наталија Стојадинов Радовић - заменик начелника Одељења
  • Ивана Попов - шеф Одсека за борачко-инвалидску заштиту и права породиља – саветник за заштиту права пацијената
  • Немања Малинић - шеф Одсека за друштвену бригу о деци и социјално укључивање
  • Живко Гавриловић - шеф Одсека за месне заједнице и бирачки списак
  • Оливера Ристић Костић - шеф Одсека за послове из области друштвених делатности
  • Вјерка Хрубик - шеф Одсека за националне мањине, етничке групе, избеглице и миграције – повереник за избеглице

 

б) Лица овлашћена за предузимање радњи у постопку пре доношења решења:

  • Сања Гавранић - послови праћења рада јавних установа примарне здравствене заштите и друштвене бриге о деци
  • Раде Медић - послови утврђивања права на борачко - инвалидску заштиту
  • Драгољуб Цвејић - управно-правни послови утврђивања права на борачко-инвалидску заштиту
  • Драган Кораћ - послови утврђивања породиљских права
  • Јелена Дапчевић - послови планирања и праћења прихода у буџету локалне самоуправе
  • Немања Малинић - шеф Одсека за друштвену бригу о деци и социјално укључивање
  • Наташа Мицић - послови из области социјалног укључивања и смањења сиромаштва и послови утврђивања права и статуса енергетски угроженог купца
  • Бојан Вршка - послови из области социјалног укључивања и смањења сиромаштва и послови утврђивања права и статуса енергетски угроженог купца 
  • Ивана Којчић - послови из области социјалног укључивања и смањења сиромаштва и послови утврђивања права и статуса енергетски угроженог купца
  • Силвија Кајари - послови из области социјалног укључивања и смањења сиромаштва и послови утврђивања права и статуса енергетски угроженог купца
  • Тибор Кочиш - послови утврђивања права на родитељски и дечији додатак
  • Хунка Деже - послови утврђивања права на родитељски и дечији додатак
  • Сара Царан - послови утврђивања права на родитељски и дечији додатак
  • Милена Пиперски - послови утврђивања права на родитељски и дечији додатак
  • Живко Гавриловић - шеф Одсека за месне заједнице и бирачки списак
  • Светлана Живановић - послови из области бирачког списка, месних заједница и техничке подршке Комисијама

 

IV             ОДЕЉЕЊЕ ЗА УРБАНИЗАМ

а) Лица овлашћена за одлучивање у управним стварима:

  • Љиљана Пецељ Лубурић - начелник Одељења
  • Марјана Радојчић - заменик начелника за урбанизам
  • Весна Цигулов - шеф Одсека за урбанизам и просторно планирање
  • Анкица Војновић - шеф Одсека за спровођење обједињене процедуре
  • Симо Бабић - послови правне проблематике
  • Бојана Димитријевић Голијанин - послови правне проблематике
  • Бранислав Ђорђевић - послови издавања локацијских услова, грађевинских и употребних дозвола
  • Анђелика Јојић - послови издавања локацијских услова, грађевинских и употребних дозвола
  • Јулкица Маричић - послови издавања локацијских услова, грађевинских и употребних дозвола
  • Ивана Дринић - послови издавања локацијских услова, грађевинских и употребних дозвола за енергетске објекте и објекте инфраструктуре
  • Драган Мирков - послови издавања локацијских услова, грађевинских и употребних дозвола за енергетске објекте и објекте инфраструктуре
  • Сандра Јовановић Литричин - послови координирања издавања решења о озакоњењу објеката
  • Весна Грбић - послови издавања решења о озакоњењу објеката
  • Зорица Денда - послови издавања решења о озакоњењу објеката
  • Биљана Чепски - послови издавања решења о озакоњењу објеката

 

б) Лица овлашћена за предузимање радњи у постопку пре доношења решења:

  • Ненад Вујин - послови припреме за издавање решења о озакоњењу објеката
  • Владимир Миленов - послови припреме за издавање решења о озакоњењу објеката
  • Сара Царан - послови утврђивања права на родитељски и дечији додатак

 

V             ОДЕЉЕЊЕ ЗА ИМОВИНСКО-ПРАВНЕ ПОСЛОВЕ И УПРАВЉАЊЕ ИМОВИНОМ

а) Лица овлашћена за одлучивање у управним стварима:

  • Мила Ратковић Панић - начелник Одељења за имовинско-правне послове и управљање имовином
  • Милутин Ђуришић - заменик начелника Одељења за имовинско-правне послове и управљање имовином
  • Милица Самарџија - шеф Одсека за стамбене послове

 

б) Лица овлашћена за предузимање радњи у постопку пре доношења решења:

  • Срђан Стојшин - имовинско-правни послови
  • Ружица Бербаков - имовинско-правни послови
  • Јелена Табачки - имовинско-правни послови

 

VI             ОДЕЉЕЊЕ КОМУНАЛНЕ ПОЛИЦИЈЕ

а) Лица овлашћена за одлучивање у управним стварима:

  • Игор Виријевић - начелник Одељења
  • Душан Куриџа - заменик начелника Одељења

 

VII             ОДЕЉЕЊЕ ИНСПЕКЦИЈА

а) Лица овлашћена за одлучивање у управним стварима:

  • Милан Јованов - начелник Одељења
  • Небојша Петровић - заменик начелника Одељења

 

Одсек комуналне и саобраћајне инспекције

  • Жељко Брусин - шеф Одсека
  • Гордана Цветић - комунални инспектор И
  • Предраг Вујин - комунални инспектор И
  • Маја Михајловић - инспектор за саобраћај и путеве
  • Душка Копривица - Комунални инспектор ИИ

 

Одсек грађевинске инспекције

  • Гордана Дамјан Паскаш - шеф Одсека
  • Милка Бијелић - грађевински инспектор и инспектор путева
  • Биљана Терзић -грађевински инспектор и инспектор путева
  • Соња Драгаш - грађевински инспектор и инспектор путева

 

Одсек за заштиту животне средине и просветне инспекције 

  • Драгана Адамовић - шеф Одсека
  • Зорица Бабић Пајташев - просветни инспектор
  • Ивана Атанацковић - просветни инспектор
  • Ружица Тапавички - просветни инспектор

б) Лица овлашћена за предузимање радњи у постопку пре доношења решења:

  • Ивана Настић Чомагић - управно - правни послови
  • Соња Торњански - грађевински инспектор ИИ
  • Јелена Мартинов - грађевински инспектор ИИ 
  • Мирлсав Ламбрин - комунални инспектор ИИ
  • Оливера Јеличић - комунални инспектор ИИ
  • Јован Ћурчић - комунални инспектор ИИ
  • Наташа Шкорић - послови из области радних односа
  • Соња Ћурчић - инспектор за заштиту животне средине

 

 VIII  ОДЕЉЕЊЕ ЗА ЉУДСКЕ РЕСУРСЕ И ПРАВНЕ ПОСЛОВЕ

а) Лица овлашћена за одлучивање у управним стварима:

  • Ђина Даријевић - начелник Одељења
  • Сања Марић - заменик начелника Одељења

 

б) Лица овлашћена за предузимање радњи у постопку пре доношења решења:

  • Јелена Николић – шеф Одсека за радне односе и људске ресурсе
  • Дуња Иванов - шеф Одсека за нормативно-правне послове и правну помоћ

 

IX             ОДЕЉЕЊЕ ЗА ПРИВРЕДУ

а) Лица овлашћена за одлучивање у управним стварима:

  • Горан Краварушић - начелник Одељења за привреду
  • Стеван Греговић - заменик начелника Одељења за привреду
  • Љиљана Томовић - заменик начелника Одељења за привреду 
  • Едвард Беновић - заменик начелника Одељења за привреду
  • Стојан Краљ - шеф Одсека за пољопривреду и рурални развој
  • Стојанка Хорват Самарџић - шеф Одсека за заштиту и унапређивање животне средине
  • Здравка Миловановић - правни послови из области јавних набавки

 

б) Лица овлашћена за предузимање радњи у постопку пре доношења решења:

  • Тамара Мајкић - економско-правни послови из области јавних набавки
  • Зорица Новаков - економско-правни послови из области јавних набавки
  • Радмила Велисављев - економско-правни послови из области јавних набавки
  • Светлана Милодановић - економско-правни послови из области јавних набавки
  • Драгана Ћук Наумоски - економско-правни послови из области јавних набавки
  • Бранислав Нећаков - правни послови из области јавних набавки