Aktuelni saziv Skupštine grada

ODBORNICI SKUPŠTINE GRADA ZRENJANINA U SAZIVU 2020. GOD:
 
Odbornici izabrani sa liste: “Aleksandar Vučić - Za našu decu” (42 mandata)
1. Goran Knežević, diplomirani ekonomista (SNS) - podneo ostavku na mesto odbornika na sednici održanoj 18.09.2020. god.
2. Ivana Tešić, lekar specijalista (nestranačka ličnost) - podnela ostavku na mesto odbornika na sednici održanoj 18.09.2020. god.
3. Miroslava Najdanovski, sportistkinja (nestranačka ličnost) - podnela ostavku na mesto odbornika na sednici održanoj 18.09.2020. god.
4. Čedomir Janjić, diplomirani ekonomista (SNS)
5. Saša Santovac, inženjer strukovnih studija mašinstva (SNS) - prestao mandat odbornika izborom na funkciju zamenika gradonačelnika, 18.09.2020. god.
6. Oliver Mitrović, inženjer tekstilne tehnologije (SNS)
7. Danijela Mićević, master informacionih tehnologija (SNS)
8. Jasmina Vujanov, doktor medicine (nestranačka ličnost) - podnela ostavku na mesto odbornika na sednici održanoj 18.09.2020. god.
9. Milan Miljuš, doktor stomatologije (nestranačka ličnost) 
10. Simo Salapura, doktor sporta i fizičkog vaspitanja (SNS) - prestao mandat odbornika izborom na funkciju gradonačelnika, 18.09.2020. god.
11. Vladimir Arbutinov, lekar specijalista (nestranačka ličnost) - podneo ostavku na mesto odbornika na sednici održanoj 18.09.2020. god.
12. Ljuba Travica, profesor filozofije i sociologije (SNS)
13. Zorica Vučković, diplomirani psiholog (PS)
14. Slavko Šućurović, penzioner (PUPS) 
15. Jakov Kipić, diplomirani politikolog (SDP)
16. Nenad Domjeskov, master pravnik (SNS)
17. Radmila Marković Maćešić, grafičar (SNS)
18. Snežana Uzelac, petrohemijski tehničar (SNS)
19. Nemanja Milinković, diplomirani građevinski inženjer (SNS)
20. Vojislav Arsenov, preduzetnik (SNS)
21. Nenad Joksimović, master inžinjer informacionih tehnologija (SNS)
22. Jovana Erdeljan, profesor informatike (SNS)
23. Bojana Žmirić, medicinska sestra (SNS)
24. Budimir Budimir, inženjer menadžmenta (SNS)
25. Dragan Petrin, diplomirani ekonomista (SNS)
26. Siniša Vukić, master ekonomista (SNS)
27. Kristina Ćirišan, diplomirani ekonomista (SNS)
28. Lepa Željski, strukovni ekonomista (nestranačka ličnost) 
29. Miroslav Markuš, preduzetnik (SNS)
30. Zoran Ilić, master menadžer preduzetništva (SNS)
31. Nenad Dajić, master informacionih tehnologija (SNS)
32. Danijela Rakić, ekonomista za finansije i računovodstvo (SNS)
33. Vanja Lučić, magistar komunikologije (SNS)
34. Radovan Jazić, oficir Vojske Srbije u penziji (PUPS)
35. Miroslav Kirilović, preduzetnik (PS)
36. Marko Miškeljin, pravni tehničar (SNS)
37. Olgica Stankov, lekar specijalista urgentne medicine (SNS)
38. Bosiljka Božić, penzionerka (SNS)
39. Đorđe Budimir, penzioner (nestranačka ličnost) 
40. Danko Đokić, dipl. trener u sportu (SNS)
41. Kristijan Kadarjan, profesor fizičkog vaspitanja (SNS)
42. Ljiljana Novaković, strukovni vaspitač (SNS)

Odbornici izabrani sa liste: Ivica Dačić – „Socijalistička partija Srbije (SPS), Jedinstvena Srbija (JS) – Dragan Marković Palma“ (11 mandata)
1. Željko Malušić, preduzetnik (SPS)
2. Dubravka Kralj, dipl. pravnik (SPS)
3. Zoran Šemić, student (SPS)
4. Zoran Protić, dipl. inženjer tehnologije (SPS)
5. Zorica Marinković, inženjer tehnologije (JS)
6. Boris Gladić, diplomirani pravnik (SPS)
7. Eleonora Marjanović, prim. dr. specijalista dečje stomatologije (SPS)
8. Radoslav Jocić, tehničar telekomunikacije (SPS)
9. Ružica Omaljev, lekar (SPS)
10. Eleonora Manojlović, dipl. inženjer geodezije (SPS)
11. Zdravko Milanović, mašinski tehničar (JS)

Odbornici izabrani sa liste: METLA 2020 - BORBA ZA VAZDUH, VODU, ZEMLJU - Zoran Sandić (5 mandata)
1. Zoran Sandić, inženjer poljoprivrede (DSS)
2. Saša Savić, dipl. inženjer (DSS)
3. Mirjana Grujić, profesor fizičkog vaspitanja (DSS)
4. Milan Ivanić, inž. proizvodnog menadžmenta (DSS)
5. Dorina Gombar, poljoprivrednik (DSS)

Odbornici izabrani sa liste: VOJVOĐANSKI FRONT - ujedinjeni za demokratski Zrenjanin (Liga socijaldemokrata Vojvodine, Vojvođanska partija, Zajedno za Vojvodinu, Demokratski savez Hrvata u Vojvodini) - Nenad Čanak (4 mandata)
1. Bojan Kostreš, diplomirani ekonomista (LSV)
2. Aleksandar Marton, politikolog (LSV)
3. Dejan Čapo, magistar nauka industrijskog mendžmenta (LSV)
4. Bojana Begović, master politikolog (LSV)

Odbornici izabrani sa liste: Vajdasági Magyar Szövetség – Pásztor István - Savez vojvođanskih Mađara - Ištvan Pastor (3 mandata)
1. Stojko Jožef, profesor (SVM) - prestao mandat odbornika izborom na funkciju člana Gradskog veća, 18.09.2020. god.
2. Puškaš Janoš, profesor (SVM)
3. Kovač Diana, administrativni radnik (SVM)

Odbornici izabrani sa liste: SUVERENISTI (2 mandata)
1. Aleksandar Korovljev, diplomirani inženjer mašinstva (DJB)
2. Svetlana Vukobratović Novković, profesor engleskog jezika (DJB)